Glanbrook Arena, Venues (Glanbrook Minor Hockey Association)

PrintVenue Calendar
<< PrevOctober, 2021Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Sep 19Sep 20Sep 21Sep 22Sep 23Sep 24Sep 25
Sep 26Sep 27Sep 28Sep 29Sep 300102
Novice (U9) Team 1
8:00 AM-9:00 AM
Evaluations
Minor Novice (U8) Team 1
9:00 AM-10:00 AM
Skills Skate (A-H)
Minor Novice (U8) Team 2
10:00 AM-11:00 AM
Skills Skate (I-Z)
Hockey School Group
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Atom (U11) Team 1
12:00 PM-1:00 PM
Evaluation Last Names A-L
Atom (U11) Team 2
1:00 PM-2:00 PM
Evaluation Last Names M-Z
Peewee (U13) Team 1
2:00 PM-3:00 PM
Evaluation Last Names A-L
Peewee (U13) Team 2
3:00 PM-4:00 PM
Evaluation Last Names M-Z
Bantam (U15) Team 1
4:00 PM-5:00 PM
Evaluation Last Names A-L
Bantam (U15) Team 2
5:00 PM-6:00 PM
Evaluation Last Names M-Z
03040506070809
Minor Novice (U8) Team 1
8:00 AM-9:00 AM
Evaluations (A-H)
Minor Novice (U8) Team 2
9:00 AM-10:00 AM
Evaluations (I-Z)
Novice (U9) Team 1
11:00 AM-12:00 PM
Evaluation Last Names A-L
Novice (U9) Team 2
12:00 PM-1:00 PM
Evaluation Last Names M-Z
Atom (U11) Team 1
1:00 PM-2:00 PM
Evaluation Last Names A-L
Atom (U11) Team 2
2:00 PM-3:00 PM
Evaluation Last Names M-Z
Peewee (U13) Team 1
3:00 PM-4:00 PM
Evaluation Last Names A-L
Peewee (U13) Team 2
4:00 PM-5:00 PM
Evaluation Last Names M-Z
Bantam (U15) Team 1
5:00 PM-6:00 PM
Evaluation Last Names A-L
Bantam (U15) Team 2
6:00 PM-7:00 PM
Evaluation Last Names M-Z
Midget (U18) Team 1
7:00 PM-8:00 PM
Evaluation Last Names A-L
Midget (U18) Team 2
8:00 PM-9:00 PM
Evaluation Last Names M-Z
Minor Novice (U8) Team 1
9:00 AM-10:00 AM
Evaluations (A-H)
Minor Novice (U8) Team 2
10:00 AM-11:00 AM
Evaluations (I-Z)
Hockey School Group
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Peewee (U13) Team 1
12:00 PM-1:00 PM
Practice
Peewee (U13) Team 2
1:00 PM-2:00 PM
Practice
Bantam (U15) Team 1
2:00 PM-3:00 PM
Practice
Bantam (U15) Team 2
3:00 PM-4:00 PM
Practice
10111213141516
Minor Novice (U8) Team 1
8:00 AM-9:00 AM
Evaluations (A-H)
Minor Novice (U8) Team 2
9:00 AM-10:00 AM
Evaluations (I-Z)
Novice (U9) Team 1 & Novice (U9) Team 2
10:00 AM-11:00 AM
Practice
Atom (U11) Team 1
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Atom (U11) Team 2
12:00 PM-1:00 PM
Practice
Peewee (U13) Team 1
1:00 PM-2:00 PM
Practice
Peewee (U13) Team 2
2:00 PM-3:00 PM
Practice
Bantam (U15) Team 1
3:00 PM-4:00 PM
Practice
Bantam (U15) Team 2
4:00 PM-5:00 PM
Practice
Midget (U18) Team 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Midget (U18) Team 2
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Midget (U18) Team 3
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Minor Novice (U8) Team 1 & Minor Novice (U8) Team 2
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 3 & Minor Novice (U8) Team 4
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 5 & Minor Novice (U8) Team 6
10:00 AM-11:00 AM
Shared Practice
Hockey School Group
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Novice (U9) Team 1 & Novice (U9) Team 2
12:00 PM-1:00 PM
Shared Practice
Atom (U11) Team 1 & Atom (U11) Team 2
1:00 PM-2:00 PM
Shared Practice
Atom (U11) Team 3 & Atom (U11) Team 4
2:00 PM-3:00 PM
Shared Practice
Peewee (U13) Team 1 & Peewee (U13) Team 2
3:00 PM-4:00 PM
Shared Practice
Bantam (U15) Team 1
4:00 PM-5:00 PM
Practice
Bantam (U15) Team 2
5:00 PM-6:00 PM
Practice
17181920212223
Minor Novice (U8) Team 2 & Minor Novice (U8) Team 3
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 5 & Minor Novice (U8) Team 4
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 1 & Minor Novice (U8) Team 6
10:00 AM-11:00 AM
Shared Practice
Peewee (U13) Team 1
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Novice (U9) Team 2
12:00 PM-1:00 PM
Practice
Novice (U9) Team 1
2:00 PM-3:00 PM
Practice
Atom (U11) Team 1
3:00 PM-4:00 PM
Practice
Atom (U11) Team 2
4:00 PM-5:00 PM
Practice
Atom (U11) Team 3
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Atom (U11) Team 4
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Peewee (U13) Team 2 & Peewee (U13) Team 3
7:00 PM-8:00 PM
Shared Practice
Midget (U18) Team 2
8:00 PM-9:00 PM
Skate
Midget (U18) Team 1
9:00 PM-10:00 PM
Skate
Novice (U9) Team 1
6:00 PM
vs. Caledonia Thunder #4
[U9-43]
Peewee (U13) Team 1
7:00 PM
vs. Cayuga Stars #2
[U13-062]
Peewee (U13) Team 2
8:00 PM
vs. Hagersville Hawks #1
[U13-078]
Midget (U18) Team 3
9:00 PM
vs. Caledonia Thunder #1
[U18-46]
Minor Novice (U8) Team 2 & Minor Novice (U8) Team 6
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 4 & Minor Novice (U8) Team 1
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 3 & Minor Novice (U8) Team 5
10:00 AM-11:00 AM
Shared Practice
Hockey School Group
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Novice (U9) Team 1 & Novice (U9) Team 2
12:00 PM-1:00 PM
Shared Practice
Atom (U11) Team 1 & Atom (U11) Team 2
1:00 PM-2:00 PM
Shared Practice
Atom (U11) Team 3 & Atom (U11) Team 4
2:00 PM-3:00 PM
Shared Practice
Peewee (U13) Team 1
3:00 PM-4:00 PM
Practice
Bantam (U15) Team 1
4:00 PM
vs. Cayuga Stars #2
[U15-46]
Bantam (U15) Team 2
5:00 PM-6:00 PM
Practice
24252627282930
Minor Novice (U8) Team 4 & Minor Novice (U8) Team 2
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 1 & Minor Novice (U8) Team 5
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 6 & Minor Novice (U8) Team 3
10:00 AM-11:00 AM
Shared Practice
Novice (U9) Team 1
3:00 PM-4:00 PM
Practice
Atom (U11) Team 3
4:00 PM
vs. Hagersville Hawks #3
[U11-078]
Peewee (U13) Team 3
5:00 PM
vs. Cayuga Stars #1
[U13-087]
Atom (U11) Team 4
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Midget (U18) Team 3
9:00 PM-10:00 PM
Skate
Novice (U9) Team 1
6:00 PM
vs. Dunnville Mudcats #1
[U9-44]
Peewee (U13) Team 1
7:00 PM
vs. Caledonia Thunder #3
[U13-065]
Peewee (U13) Team 2
8:00 PM
vs. Caledonia Thunder #2
[U13-075]
Midget (U18) Team 3
9:00 PM
vs. Caledonia Thunder #2
[U18-47]
Minor Novice (U8) Team 4 & Minor Novice (U8) Team 5
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 1 & Minor Novice (U8) Team 6
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 3 & Minor Novice (U8) Team 2
10:00 AM-11:00 AM
Shared Practice
Hockey School Group
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Novice (U9) Team 1 & Novice (U9) Team 2
12:00 PM-1:00 PM
Shared Practice
Peewee (U13) Team 3
1:00 PM-2:00 PM
Practice
Peewee (U13) Team 1 & Peewee (U13) Team 2
2:00 PM-3:00 PM
Shared Practice
Atom (U11) Team 3 & Atom (U11) Team 4
3:00 PM-4:00 PM
Shared Practice
Bantam (U15) Team 1
4:00 PM
vs. Caledonia Thunder #2
[U15-47]
Bantam (U15) Team 2
5:00 PM
vs. Hagersville Hawks #1
[U15-55]
31Nov 01Nov 02Nov 03Nov 04Nov 05Nov 06
Minor Novice (U8) Team 5 & Minor Novice (U8) Team 6
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 1 & Minor Novice (U8) Team 2
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 3 & Minor Novice (U8) Team 4
10:00 AM-11:00 AM
Shared Practice
Novice (U9) Team 1 & Novice (U9) Team 2
12:00 PM-1:00 PM
Shared Practice
Atom (U11) Team 2
3:00 PM
vs. Atom (U11) Team 3
[U11-071]
Novice (U9) Team 2
6:00 PM
vs. Hagersville Hawks #2
[U9-50]
Peewee (U13) Team 2
7:00 PM
vs. Caledonia Thunder #1
[U13-076]
Peewee (U13) Team 1
8:00 PM
vs. Dunnville Mudcats #1
[U13-064]
Midget (U18) Team 3
9:00 PM
vs. Midget (U18) Team 1
[U18-49]
Minor Novice (U8) Team 6 & Minor Novice (U8) Team 2
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 1 & Minor Novice (U8) Team 4
9:00 AM-10:00 AM
Shared Practice
Minor Novice (U8) Team 5 & Minor Novice (U8) Team 3
10:00 AM-11:00 AM
Shared Practice
Hockey School Group
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Bantam (U15) Team 1
4:00 PM
vs. Bantam (U15) Team 2
[U15-48]
Nov 07Nov 08Nov 09Nov 10Nov 11Nov 12Nov 13
Atom (U11) Team 1
3:00 PM
vs. Dunnville Mudcats #1
[U11-061]
Atom (U11) Team 4
4:00 PM
vs. Dunnville Mudcats #2
[U11-087]
Atom (U11) Team 2
5:00 PM
vs. Caledonia Thunder #2
[U11-068]
Peewee (U13) Team 2
6:00 PM
vs. Cayuga Stars #2
[U13-072]
Midget (U18) Team 2
8:00 PM
vs. Cayuga Stars #1
[U18-42]
Novice (U9) Team 1
6:00 PM
vs. Novice (U9) Team 2
[U9-45]
Peewee (U13) Team 1
7:00 PM
vs. Hagersville Hawks #2
[U13-069]
Peewee (U13) Team 3
8:00 PM
vs. Hagersville Hawks #1
[U13-086]
Midget (U18) Team 1
9:00 PM
vs. Midget (U18) Team 2
[U18-28]
Hockey School Group
11:00 AM-12:00 PM
Practice
Bantam (U15) Team 1
4:00 PM
vs. Dunnville Mudcats #1
[U15-49]
Bantam (U15) Team 2
5:00 PM
vs. Cayuga Stars #1
[U15-57]
Printed from glanbrookminorhockey.com on Tuesday, October 19, 2021 at 6:38 PM